KLAUZULA INFORMACYJNA

10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.

Odpłatność za przedszkole
Według Uchwały Nr V/163/19 Rady Miejskiej z dnia 06 lutego 2019r.

Opłata za świadczenia wykraczające poza godziny realizacji bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki, wynosi:
1, 00 zł za godzinę za pierwsze dziecko - 1,00 zł/godzinę.
za drugie dziecko - 1,00 zł/godzinę.
za trzecie dziecko - bez odpłatności

Stawka żywieniowa -6.50zł za 3 posiłki x ilość dni roboczych

Obiad - 3,25zł

Dwa posiłki - śniadanie, obiad lub podwieczorek, obiad - 5,20zł

Wyżej wymienione kwoty pobierane są z dołu.Opłaty należy uiszczać do 10-go każdego miesiąca.

Z powyższej opłaty zwolnieni są użytkownicy Łódzkiej Karty Dużej Rodziny, dzieci z rodzinnych domów dziecka oraz rodzin zastępczych.

Informujemy także o możliwości ubiegania się w rejonowych Ośrodkach MOPS o dofinansowanie lub całościowe zwolnienie z  opłat za obiady i pobyt dziecka w przedszkolu. Opłaty będą uzależnione od wykazanych zarobków.

Godziny BEZPŁATNE obejmują czas między godziną 8.00-13.00.

godziny PŁATNE obejmują czas miedzy godziną:
13.00 - 17.00.

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE WNOSIMY W DWÓCH ODDZIELNYCH WPŁATACH ZA POBYT I WYŻYWIENIE

Nr konta
04156000132030631090000005

Na terenie przedszkola funkcjonuje Rada Rodziców, która czynnie wspiera i współpracuje ze wszystkimi pracownikami przedszkola, dbając o dobro dzieci, ich opiekę i wychowanie. Decyduje ona o przeznaczeniu środków finansowych wpłacanych przez rodziców na organizację przedstawień teatralnych, koncertów muzycznych, występów iluzjonisty, artystów baletowych , prezenty świąteczne, nagrody za udział w konkursach oraz pamiątki dla tych dzieci , które odchodzą do szkoły.

Proponowana dobrowolna składka na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 20 zł

Nr konta Rady Rodziców 31124030731111001004300745

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz okres za jaki jest wpłata.

BEZPIECZEŃSTWO W PRZEDSZKOLU

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieci oraz właściwej organizacji pracy przypominamy, że przedszkole jest:
-zamykane o godz. 8:15-do tej godziny zapewniamy dyżur pracownika w szatni;
-otwarte od 12:45 do 13:00 (dla rodziców, którzy odbierają dziecko do 13:00)-w tym czasie zapewniamy dyżur pracownika w szatni.
-otwierane o godz. 14:45- od tej godziny zapewniamy dyżur pracownika w szatni.

Odbiór dziecka poza godzinami wskazanymi wyżej prosimy zgłaszać- w danym dniu rano-osobie dyżurującej w szatni.